Witamy na stronie naszej cegielni!

Zapewne wybrali Państwo tę zakładkę, chcąc lepiej poznać Cegielnię Nad Sanem, krótko się więc przedstawimy…

      Dla nas produkcja cegieł to nie tylko praca, to również pasja. Lubimy dźwięk, który po stuknięciu wydają dobrze wypalone cegły. Cenimy unikalny klimat, jaki tworzy cegła. Imponuje nam, że w naszej niewielkich rozmiarów cegielni, z gliny, która dla większości ludzi jest zwykłym błotem, powstaje materiał, który może przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat - to trochę, jak tworzenie historii :).

      O cegle możemy rozmawiać z Państwem godzinami i zapewniamy, że sprawia nam to przyjemność. A przede wszystkim lubimy wiedzieć, że Klienci cieszą się z zakupu naszych produktów i sposobu realizacji transakcji! Dlatego robimy to, co robimy. Nie produkujemy na skalę przemysłową – wolimy włożyć serce w każdą cegłę i każdą płytkę.

      Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i naszą ofertą, do zadawania pytań i do zgłaszania wszelkich uwag. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej na jakiś temat, a my znamy odpowiedź, postaramy się napisać o tym w części FAQ lub w bezpośredniej wiadomości e-mail. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie, co do naszej oferty, przedstawianych przez nas informacji, naszej strony internetowej lub naszych usług, chętnie się z nimi zapoznamy, bo w końcu lepsze jest wrogiem dobrego :)
 
wypalanie cegły trzy paleniska
 
Jeszcze może kilka słów o naszej glinie... Otóż jest w 100% naturalna i wydobywana z nieskażonych rejonów Podkarpacia. Po godzinach pracy udostępniamy cegielnię dzikim zwierzakom :)
 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.